reikia pagalbos del personumerio

turite ką nors nereikalinga? ko nors negalite gauti? tuomet jums čia.

reikia pagalbos del personumerio

Standartinė Ingrid:) » Sek Vas 13, 2011 17:54

Sveiki,

Noreciau prasyti paslaugos (uz paslauga atsilyginsiu). Jeigu atsirastu galinciu padeti isigyti personumeri, norint bandyti gauti personumeri jeigu nedirbi, reiktu adreso ten kur tu priregistruotas arba gyveni, taciau reikalinga to zmogaus siek tiek asmenine informacija, adresas, telefonas ir patvirtinimas, kad cia gyveni.
Mes gyvenam pas sveda, taciau jis neleidzia mums naudotis juo adresu o jau apie regitravima tai nera ne kalbos, as visai nedirbu, o mano vyras dirba per lietuvos imone, o mano tikslas yra gauti personumeri ir mokintis svedu kalba.
Gal atsirastu zmoniu kurie galetu padeti.
Mano tel. yra 0735563969, mes gyvenam beveik haningeje.
Ingrid:)

Re: reikia pagalbos del personumerio

Standartinė siletyv » Sek Vas 13, 2011 20:14

Dabar labai sudetinga.As registravau pas save praejusi pirmadieni viena zmogu,tai klause kiek kambariu jam skirsim.Paskui iejo i nekilnojamo turto registra ir pasitikrino kokio dydzio musu namas,ar tikrai pakaks visiems vietos.Pas mus virs simto kvadratu,tai jie sake pagalvos ar gali tilpt pas mus trecias zmogusir po dvieju savaiciu gausim atsakyma ar registruoja.Taip kad su registracija dabar mazai sansu.Nemanau,kad kas gales pagelbet.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė funkyte » Sek Vas 13, 2011 21:04

Mes tai be problemų susitvarkėm, registravom pas save su vyru mano brolį. Gyvenam 2 kamb. bute su holu (56 kv), 2 vaikai, 2 suauge ir jį našlaitį pasiėmėm :grin: , tai niekas net nesikabinėjo prie mūsų, tik teiravosi kas jį išlaikys, nes tuo metu trūko iki pilnametystės kelių mėnesių jam, ir nedirbo niekur. Bet parašėm su vyru patvirtinimą ir viskas tvarkoj buvo.
funkyte

Standartinė Ingrid:) » Pir Vas 14, 2011 19:17

Vistiek dekoju, kad ir pasidalinat patirtim. Na cia sunku istikruju suprasti. Mes kai buvom skatesverket manes klause kokiu tikslu cia man jo reikia, as pasakiau, kad noriu mokintsi SFI, tai gal pas tokia moteriskes buvom papuole, kad jau ir pasa mano buvo pasieme atsisviesti, bet kai reikejo parasyti, kur gyvenam ir duoti to zmogaus tel, tai ir pasibaige registracija. Todel man ir kilo mintis pabandyti.

Standartinė siletyv » Tre Vas 16, 2011 20:26

Kad mokytis SFI tikrai niekas neduos personnumerio.Geriausias variantas tai rasti darba ir su darbo kontraktu nebebus jokiu bedu .Galesit issinuomuot busta ir turesit adresa.
Jei kas plauksit i Lietuvija is Karlshamno -nepasididziuokit,uzeikit i uosto kavine.Kava vaisinu nemokamai.Slaptazodis -mano nikas.
siletyv

Standartinė Ingrid:) » Tre Vas 16, 2011 20:29

Bet kaip rasti darba jeigu svedijoje reikalauja tureti jau personumeri.

Standartinė siletyv » Tre Vas 16, 2011 21:05

Jei taves nereikia,tai darbdavys sakys kad negali priimti ,nes neturi numerio.Jei tu jam réikalinga,jis pats per 15 minuciu viska sutvarkys.Beveik visi mes i pirma darba isidarbinom be numerio.
siletyv

Standartinė rricardas » Tre Vas 16, 2011 21:50

sutari del darbo , naujas darbdavys pasiraso kontrakta ir tu su tuom kontraktu jau keliauji i skatverketa.
Vartotojo avataras
rricardas

Standartinė Gediminas87 » Ket Kov 31, 2011 22:21

pernai as ir registravausi del personalinio kai paklause kokiu tikslu tai susipainiojes pasakiau kad studijuot nors norejau pasakyt del sfi bet jie nesigilino ir dave perso nr nors legaliai nedirbau. tik is migracines gaut leidima tai kiek zinau butina turet darba.
Gediminas87

Standartinė siletyv » Pen Bal 01, 2011 17:30

Pernai buvo zymiai legviau.
siletyv

Standartinė Phase1 » Ant Bal 05, 2011 01:05

Respect,Funkyte,su 2 vaikais ir vyru gyvenat 2 kambariu bute ir niekas galvos nekvarsina del to.O dar ir broli leido priimt.Tikiuosi be grasinimu apsiejot?! :D
Vartotojo avataras
Phase1

Grįžti į Perku / parduodu / siūlau

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias